P-INVENT Konzultációs, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

P-INVENT Konzultációs, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye, Budapest, Országos

Cégbemutató

A P-INVENT Kft egy magyarországi vállalat, amely az ipari innováció és fejlesztés terén nyújt átfogó megoldásokat. A cég fő profilja a gyártási folyamatok optimalizálása, mérnöki szolgáltatások nyújtása, valamint egyedi gépek és berendezések tervezése és kivitelezése. A vállalat célja, hogy innovatív megoldásokkal segítse ügyfeleit a termelékenység növelésében, a költséghatékonyság elérésében és a versenyképesség fokozásában. Az utóbbi években a leggyorsabban fejlődő üzletága a no code és mesterséges intelligenciához kapcsolódó fejlesztések. P-INVENT Kft célja, hogy partnerként segítse ügyfeleit a folyamatos innovációban, stabil alapot biztosítva számukra a hosszú távú siker eléréséhez. A P-INVENT Kft. számos iparágban tevékenykedik, beleértve az autóipart gyógyszeripart és az elektronikai ipart. Az ügyfelek között megtalálhatók mind a hazai, mind a nemzetközi cégek, amelyek számára a P-INVENT Kft. testre szabott, versenyképes megoldásokat kínál.

Temékeink

Esettanulmány

A Neumann János Egyetem 8 másik európai egyetemmel egy 9 országban akkreditált online egyetemet hoz létre az EU finanszírozásában 13.7m EURO támogatással. Ebben a nemzetközi szervezetben több mint 10000 kutató és 17000 vállalat szakembereit kell koordinálni kutatási projektek előkészítésében és megvalósításában. A projekt irányításában több mint 200 ember vesz részt.



Induláskor nagy gondot okozott, hogy az intézmények nem ismerték egymás erőforrásait (kutatók kompetenciáit, egyetemi laborok képességeit és műszereit). Nem lehetett tudni, hogy egy EU-s pályázat esetén melyik intézményből melyik kutatót érdekli a téma. A közös indulás esetén gondot jelentett az online dokumentumok szétaprózottsága (gdrive, one drive, Dropbox...) és az EU beszámolókhoz való struktúrát adatszolgáltatás.
Az ezt támogató, mesterséges intelligencia elemeket is tartalmazó rendszert szállítottuk a coda.io keretrendszerre fejlesztve. Funkcionálisan tartalmaz kutatói és kutatási infrastruktúra nyilvántartást, kutatási projekt publikálását és jelentkezési folyamat támogatását, kutatási és fejlesztési ötletek menedzsmentjét, csoportmunkát támogató eszközrendszert és dokumentum management rendszer.

Üzleti előnyök:
-sokszorosára gyorsult egy új pályázatra a kutatók megtalálása
-az ötletek nyilvántartása javult, struktúrát priorszálásuk működik
-a csoport munka automatikusan dokumentálta vált
-a projekt dokumentum menedzsmentje egységessé vált